לילך כהן – אחות פרטית
טיפול בבית, ריפוי פצעים מורכבים וליווי אחרי ניתוח
054-5558734

טיפול אחות פרטית בבית

ההורה/בן /בת הזוג היו עד היום בתפקוד מסויים והיום בתפקוד אחר. מה עושים? מאיפה מתחילים? כיצד מפחיתים את האשפוזים בבתי החולים? יש הרבה תהליכים שנכון לעשות ואני עוזרת לעשות “סדר בבלגן”. ליווי אחות פרטית ניתן בבית המטופל.ת ובהתאם לצרכים האישיים של כל משפחה.

כל תהליך מתחיל בשיחה טלפונית. על סמך ניסיוני אני אוספת מידע על אופי המטופל, רמת הסיעוד שהוא נזקק לו, רשת התמיכה שקיימת עבורו ועוד. בהתאם למידע ולנתונים, אני נפגשת עם המטופל והמטפל העיקרי בביתם. מכאן נתכנן את ההמשך על סמך הרצונות והצרכים. במידה ויש צורך, אני מבקשת מרופא גריאטר להתלוות אלי. הרופא המטפל יכול לקבל את סיכום הפגישה והתוכנית להמשך כדי להישאר מעודכן.

קיימות 2 אופציות עיקריות: להישאר בבית או  לעבור להסדר מוסדי. במידה והוחלט שנישארים בבית יש לתכנן זאת בקפידה כדי לשמור על בריאותו ורווחתו של המטופל, של משפחתו, להמנע מאשפוזים מיותרים ולמנוע סבל. צרו קשר כדי לשמוע עוד על שירות אחות פרטית בחיפה ובצפון. קיראו מה הלקוחות מספרים.

הדרכת עובד זר

קיבלתם עובד זר. נראה שהוא הולך להיות משמעותי באיכות החיים של יקיריכם. כיצד להפוך את העבודה היומיומית שלו למקצועית? כיצד יידע לזהות מצבים מסכני חיים ולמנוע אישפוזים מיותרים? לאחר שנים של עבודה עם מטפלים והעברת קורסים בנושא, אני יכולה לסייע.

הדרכת עובד זר מתבצעת בבית המטופל “בזמן אמת”. ההתחלה ביסודות הטיפול (רחצה, החתלה, מעברים בטוחים, האכלה ועוד), ממשיכה דרך אביזרים ודרכים למניעת היווצרות פצעי לחץ, ועד זיהוי, מניעה וטיפול במצבי חירום. אני מאמינה שעם טיפול נכון ומקצועי ניתן להמנע מאשפוזים מיותרים. ההדרכה מתקיימת באנגלית ובמידה והעובד אינו דובר עברית\ אנגלית, מסתייעים בתירגום. אשמח לספר לכם על הדרכת עובדים זרים ועל שירות אחות פרטית בצפון. קיראו חוות דעת לקוחות.

טיפול אחרי ניתוח

בן/בת משפחה עברו ניתוח גדול ונשלחו הביתה מוקדם מדי? פתאום אתם נדרשים לטיפול אחרי ניתוח? לטפל בפצעים ניתוחיים, בנקזים, בתופעות נלוות כמו עצירות קשה, ריתוק למיטה, חוסר תיאבון, דיכאון ועוד? יש מה לעשות ואחות פרטית יכולה לטפל, להדריך ולסייע.

אני מגיעה לביתו של המטופל, מבצעת את הפעולות הנידרשות למניעת כאבים כולל הזרקות ופעולות כדי לשמור על החתך הניתוחי נקי. אני מסבירה על כל הנדרש על פי הנחיות הרופא במכתב שחרור ומנחה את בן \ בת המשפחה להמשך או שזמינה לטיפול המשכי. למבוטחים עם כיסוי סיעודי, ניתן לקבל החזר כספי מהביטוח. אתם מוזמנים ליצור קשר כדי לשמוע עוד על שירות אחות פרטית בחיפה ובצפון. לחצו על הקישור לקרוא חוות דעת על אחות פרטית.

פצעים מורכבים

פצעים מורכבים הם פצעים קשי ריפוי כגון פצעי לחץ או פצעים שנוצרים כתוצאה ממחלת סוכרת או מסיבות אחרות. ללא טיפול מתאים פצעים מסוג זה עלולים לפגוע בבריאות ובמקרים חמורים להידרדר ולהביא עד כדי נמק, קטיעת איברים ומוות. הפצעים עלולים להיגרם כתוצאה ממגוון רחב של סיבות כמו חוסר תנועתיות, תזונה לקויה, חילוף חומרים ירוד, מחלות רקע ועוד. במקרים כאלו יש להסתכל על התמונה הכללית ולהתאים את הטיפול לשלל הסיבות. החבישות הן מדע בפני עצמו שכל הזמן מתחדש. בתחום זה יש לי ידע וניסיון רב.

בשנים שעבדתי בכירורגיה ובגריאטריה, רכשתי ניסיון בסוגי פצעים שונים (ניתוחיים, לחץ, ווסקולריים ועוד). אני בונה תוכנית טיפול לפצע שנותנת מענה לסיבת היווצרו. התוכנית כוללת בדרך כלל חבישות מיוחדות יחד עם משחות המותאמות לטיפול בשלבי ריפוי הפצע ולעיתים מכשור. החלמה מפצע מורכב הוא תהליך המצריך התמדה, סבלנות וטיפול מקצועי וכשמרכיבים אלו נמצאים הטיפול מוצלח. אתם מוזמנים ליצור קשר כדי לשמוע עוד על הטיפול בפצעים מורכבים ועל שירות אחות פרטית בצפון. קיראו מה הלקוחות שלי אומרים על טיפול בפצעים מורכבים.