שירותי אחות פרטית

אחות פרטית

אני מאמינה בלאפשר למטופל ולמשפחה לעמוד על טיב הטיפול הסיעודי עוד לפני הביקור הראשוני,
על ידי היכרות ועמידת קשר עוד לפני שניתן טיפול ובכך נוצרת כימיה ראשונית חשובה בין המטופל למטפלת.

טיפול וליווי בגיל השלישי

ההורה/בן /בת הזוג היו עד היום בתפקוד מסויים והיום בתפקוד אחר. מה עושים? מאיפה מתחילים? כיצד מפחיתים את האשפוזים בבתי החולים? יש הרבה תהליכים שנכון לעשות ואני עוזרת לעשות "סדר בבלגן". ליווי אחות פרטית ניתן בבית המטופל.ת ובהתאם לצרכים האישיים של כל משפחה.

כל תהליך מתחיל בשיחה טלפונית. על סמך ניסיוני אני אוספת מידע על אופי המטופל, רמת הסיעוד שהוא נזקק לו, רשת התמיכה שקיימת עבורו ועוד. בהתאם למידע ולנתונים, אני נפגשת עם המטופל והמטפל העיקרי בביתם. מכאן נתכנן את ההמשך על סמך הרצונות והצרכים. במידה ויש צורך, אני מבקשת מרופא גריאטר להתלוות אלי. הרופא המטפל יכול לקבל את סיכום הפגישה והתוכנית להמשך כדי להישאר מעודכן.

קיימות 2 אופציות עיקריות: להישאר בבית או  לעבור להסדר מוסדי. במידה והוחלט שנישארים בבית יש לתכנן זאת בקפידה כדי לשמור על בריאותו ורווחתו של המטופל, של משפחתו, להמנע מאשפוזים מיותרים ולמנוע סבל. צרו קשר כדי לשמוע עוד על שירות אחות פרטית בחיפה ובצפון. קיראו מה הלקוחות מספרים.

טיפול בפצעים קשיי ריפוי

פצעים מורכבים הם פצעים קשי ריפוי כגון פצעי לחץ או פצעים שנוצרים כתוצאה ממחלת סוכרת או מסיבות אחרות. ללא טיפול מתאים פצעים מסוג זה עלולים לפגוע בבריאות ובמקרים חמורים להידרדר ולהביא עד כדי נמק, קטיעת איברים ומוות. הפצעים עלולים להיגרם כתוצאה ממגוון רחב של סיבות כמו חוסר תנועתיות, תזונה לקויה, חילוף חומרים ירוד, מחלות רקע ועוד. במקרים כאלו יש להסתכל על התמונה הכללית ולהתאים את הטיפול לשלל הסיבות. החבישות הן מדע בפני עצמו שכל הזמן מתחדש. בתחום זה יש לי ידע וניסיון רב.

בשנים שעבדתי בכירורגיה ובגריאטריה, רכשתי ניסיון בסוגי פצעים שונים (ניתוחיים, לחץ, ווסקולריים ועוד). אני בונה תוכנית טיפול לפצע שנותנת מענה לסיבת היווצרו. התוכנית כוללת בדרך כלל חבישות מיוחדות יחד עם משחות המותאמות לטיפול בשלבי ריפוי הפצע ולעיתים מכשור. החלמה מפצע מורכב הוא תהליך המצריך התמדה, סבלנות וטיפול מקצועי וכשמרכיבים אלו נמצאים הטיפול מוצלח. אתם מוזמנים ליצור קשר כדי לשמוע עוד על הטיפול בפצעים מורכבים ועל שירות אחות פרטית בצפון. אומרים על טיפול בפצעים מורכבים.

טיפול אחרי ניתוח

בן/בת משפחה עברו ניתוח גדול ונשלחו הביתה מוקדם מדי? פתאום אתם נדרשים לטיפול אחרי ניתוח? לטפל בפצעים ניתוחיים, בנקזים, בתופעות נלוות כמו עצירות קשה, ריתוק למיטה, חוסר תיאבון, דיכאון ועוד? יש מה לעשות ואחות פרטית יכולה לטפל, להדריך ולסייע.

אני מגיעה לביתו של המטופל, מבצעת את הפעולות הנידרשות למניעת כאבים כולל הזרקות ופעולות כדי לשמור על החתך הניתוחי נקי. אני מסבירה על כל הנדרש על פי הנחיות הרופא במכתב שחרור ומנחה את בן \ בת המשפחה להמשך או שזמינה לטיפול המשכי. למבוטחים עם כיסוי סיעודי, ניתן לקבל החזר כספי מהביטוח. אתם מוזמנים ליצור קשר כדי לשמוע עוד על שירות אחות פרטית בחיפה ובצפון. לחצו על הקישור לקרוא חוות דעת על אחות פרטית.

הדרכת עובד זר

קיבלתם עובד זר. נראה שהוא הולך להיות משמעותי באיכות החיים של יקיריכם. כיצד להפוך את העבודה היומיומית שלו למקצועית? כיצד יידע לזהות מצבים מסכני חיים ולמנוע אישפוזים מיותרים? לאחר שנים של עבודה עם מטפלים והעברת קורסים בנושא, אני יכולה לסייע.

הדרכת עובד זר מתבצעת בבית המטופל "בזמן אמת". ההתחלה ביסודות הטיפול (רחצה, החתלה, מעברים בטוחים, האכלה ועוד), ממשיכה דרך אביזרים ודרכים למניעת היווצרות פצעי לחץ, ועד זיהוי, מניעה וטיפול במצבי חירום. אני מאמינה שעם טיפול נכון ומקצועי ניתן להמנע מאשפוזים מיותרים. ההדרכה מתקיימת באנגלית ובמידה והעובד אינו דובר עברית\ אנגלית, מסתייעים בתירגום. אשמח לספר לכם על הדרכת עובדים זרים ועל שירות אחות פרטית בצפון.

תיאום טיפול בקהילה

מרכזת את התיק הרפואי של הלקוח. במידת הצורך מלווה לבדיקות, קובעת תורים ומתאמת בין הצרכים של מחלות הרקע השונות.
בשל העלייה בתוחלת החיים אנו עדים לריבוי מחלות כרוניות. הקושי באיזון בין ניהול אורח חיים תקין לבין הצורך במעקבים, התאמת תזונה, קיום מגוון של טיפולים, תאום תורים ועוד.
פעמים רבות אנשים עמוסים, קשישים ושאינם מהתחום הרפואי, יתקשו לנהל את הנדרש. אני, כאחות מנוסה יכולה לבצע זאת יחד עם הלקוח או עבורו, ללוות את יישום ההמלצות ולעקוב אחרי מצב הבריאות\ החולי. הליווי והתמיכה שלי יקנו לכל הנוגעים בדבר שקט נפשי וביטחון.

ייעוץ וליווי למנהלים למוסדות גריאטריים

הלקוחות הם מנהלים\ בעלים של רשתות דיור מוגן, מרכזים גריאטריים ומחלקות סיעודיות, המעונינים ב:
– העלאת סל איכות טיפול ושירות
– הכנה לבקרות של משרד הבריאות
– ניהול נכון במערכת רישום רפואי, כתיבת נהלים וקיום וועדות
– איתור קשיים ופתרונם
– טיוב וייעול צוותים רפואיים ופרא רפואיים

קצת על השירותים בוידיאו..

סיעודי בבית

נגן וידאו

מי צריך אחות פרטית?

נגן וידאו

ליווי אחרי ניתוח

נגן וידאו

שיפור איכות השינה באמצעות מזרונים דינמיים

נגן וידאו

לילך כהן אחות פרטית

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם