לילך כהן
אחות פרטית מוסמכת

נעים מאוד, שמי לילך כהן, אחות פרטית בצפון.
במקצועי והכשרתי הינני אחות מוסמכת בעלת תואר שני במנהל ציבורי, מומחית טיפול נמרץ עם 25 שנות ניסיון במספר בתי חולים (הדסה, אסף הרופא, רמב"ם), בקופת חולים ובתחום הגריאטרי. ניהלתי מסגרות שיקום ואשפוז בסדרי גודל שונים.
גם בשנים שניהלתי, אף פעם לא הפסקתי להיות אחות. זה זורם אצלי בדם. הקשר עם המטופל ומשפחתו, שמר לי תמיד את הניצוץ בעיניים. ידעתי להרגיע, לכוון, לייעץ או כמו שתארו אותי לא פעם "עשית לנו סדר בבלאגן". זאת תמיד בסבלנות, הקשבה והרבה אמפתיה. בנוסף, דאגתי תמיד לפתח את הידע המקצועי שלי ולרכוש מיומנויות חדשות.
בשנה האחרונה, זכיתי לצרף לצוות המטפל של המרכז השיקומי גריאטרי אותו ניהלתי, 15 עובדים זרים. ראיתי כמה גדולים הפערים בידע הטיפולי שלהם ויחד עם הצוותים שלנו הכשרנו אותם לטיפול אופטימלי, המנעות וזיהוי מצבים מסכני חיים וכך הפחתנו משמעותית את הצורך באשפוזים.

עוד בעודי מנהלת מסגרות אשפוזיות, תמיד אמרתי "הכי טוב בבית". אבל איך עושים הכי טוב בבית? זו תורה שלמה הכוללת הסתכלות רחבה ומותאמת אישית. החל ממצבו הגופני והנפשי של המטופל, דרך הנגשת והתאמת הבית ועד מיצוי זכויותיו מול הגורמים השונים.
בתוך הכאוס הזה שנמצאת בו המשפחה, אין כמו מגדלור שיאיר את הדרך, ירגיע ויכוון. כל זאת בבית המטופל עם המטפלים העיקריים, במפגש בודד או תהליך בן מספר מפגשים, הכל על פי צורך.
בטיפול וליווי אני רואה זכות גדולה להעניק מהידע והניסיון שלי לרווחת המטופלים והמשפחות שהם חלק בלתי נפרד מהתמונה כולה.
אני נותנת שירותי אחות פרטית בצפון, אני כאן בשבילכם להתייעצות ללא תשלום צרו קשר.

לילך כהן אחות פרטית

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם